تبلیغات
اخبار ورزشی - مورینیو:هرکاری که می کنم از من انتقاد می شود
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

مورینیو، مربی پرتغالی رئال مادرید در گفتگو با روزنامه کوریره دلاسری ایتالیا در صحبتهایی اعلام کرد که هنوز دو سال دیگر از قراردادش با رئال مادرید باقی مانده و هیچ وقت در صحبتی نگفته که در اسپانیا نخواهد ماند.
او همچنین درمورد انتقادات و فشار موجود صحبت کرده و گفته:« دشمن داشتن برای رسیدن به اوج، لازم و واجب نیست ولی بهترین راه برای رسیدن به اوج است. به ویژه وقتی که در شرایط موفقیت آمیزی هستی و ممکن است به فکر ریلکس کردن بیفتی.»

مورینیو درادامه صحبتهایش اعلام کرد که رئال در شرایط خوبی است:« ما صدرنشین جدول لالیگا هستیم و شانس زیادی برای حضور در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان اروپا داریم.»
آقای خاص درمورد اهداف آتی اش گفت:« من تنها مربی ای هستم که توانسته ام با سه تیم مختلف در لیگ قهرمانان اروپا به قهرمانی برسم. می خواهم تنها مربی ای باشم که در سه لیگ سخت فوتبال دنیا، یعنی لیگهای انگلیس، ایتالیا و اسپانیا هم به قهرمانی دست یافته باشم.در سالهای آتی هم هدفم موفقیت با تیم ملی پرتغال خواهد بود.»


مورینیو درمورد انتقاداتی که از او به عمل می آید هم صحبت کرد:« من به این انتقادات عادت کرده ام. در دنیای فوتبال اگر بگویم که فلان چیز سفید است یا اینکه بگویم فلان چیز سیاه است از من انتقاد می کنند. اگر بعد از یک بازی صحبت کنم، از من انتقاد می شود و اگر ساکت بمانم هم از من انتقاد می کنند. گاهی وقتها احساس سردرگمی می کنم و نمی دانم که باید چه کنم. همیشه از من انتقاد می شود.»

مورینیو درادامه به این نکته اشاره کرد که گاهی وقتها مطمئن نیست که مورد احترام قرار می گیرد ولی درعین حال اطمینان دارد که مورد احترام بازیکنانش و خانواده اش است.

با تمام این صحبتها مورینیو در ادامه حرفهایش که روزنامه مارکا هم به بازتاب آنها پرداخته گفت:« من یک برنده هستم و خاص بودن در دنیای فوتبال به معنای قهرمانی است. مردم، بازنده هارا فراموش می کنند.از دوران کودکی رقابت کردن را دوست داشتم و از نظر من همه چیز مثل یک رقابت بود؛ حتی مسائل ساده و پیش پا افتاده. زمانی که خودت را در یک رقابت می بینی، می خواهی ببری، فکر می کنم که این چیزی است که با آن به دنیا آمده است.»

مورینیو درمورد این رقابت گفت:« همیشه سعی می کنم که برای خودم اهداف سختی تعیین کنم تا همیشه با خودم رقابت کنم.»
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 فروردین 1391 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ