تبلیغات
اخبار ورزشی - برد ناپولی برابر اینتر با 2 گل کاوانی
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

دو گل از کاوانی باعث شد تا اینتر از رقابتهای کوپاایتالیا حذف شود.

حضور اینتر در رقابتهای کوپا ایتالیا با شکست این تیم مقابل ناپولی به پایان رسید. ناپولی در مرحله یک چهارم پایانی کوپا ایتالیا موفق شد تا در سن پائولو با نتیجه 0-2 اینتر را شکست دهد

ادینسون کاوانی هر دو گل ناپولی میزبان را به ثمر رساند.

اینتر در حالی گام به این دیدار گذاشت که در هشت دیدار اخیرش در تمامی رقابتها به پیروزی رسیده بود ولی کلودیو رانیری در تیمش تغییراتی را در مقایسه با بازی با لاتزیو اعمال کرده بود.

در نیمه اول بازی ناپولی تدریجا بازی را در دست گرفت و با بهره گیری از ضد حملات فرصتهای متعددی را رقم زد. آنها تدریجا مالکیت توپ را در دست گرفتند و اینتر به ندرت فرصتهایی را خلق می کرد. تنها فرصت جدی اینتر در نیمه اول توسط اسنایدر خلق شد که توسط دروازه بان ناپولی مهار گردید.

نرآتزوری در خط دفاع بسیار شکننده بود و همین موضوع کار دست آنها داد.

اینتر در آغاز نیمه دوم هم بازی را با انگیزه های بیشتری آغاز کرد ولی باز هم نتوانست کاری را انجام دهد. آنها فرصتهای متعددی را توسط دیگو میلیتو، اسنایدر و ریکاردو آلوارس از دست دادند.

اولین گل ناپولی در دقیقه 50 ، توسط ادینسون کاوانی از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.در دقیقه 93 هم کاوانی برای دومین بار دروازه نرآتزوری را باز کرد تا امیدهای رانیری و شاگردانش برای راهیابی به مرحله نیمه نهایی ناامید شود.

ناپولی به مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا راه یافت و اینتر اکنون باید تلاشش را برروی رقابتهای سری آ و لیگ قهرمانان اروپا متمرکز کند.نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 6 بهمن 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ