تبلیغات
اخبار ورزشی - ژاوی:فقط برای پیروزی به سانتیاگوبرنابئومی‌رویم
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

هافبک خلاق بارسلونا پیش از دیدار تیمش با رئال مادرید گفت که برای پیروزی و ارائه بازی هجومی پا به این دیدار می‌گذارد.ژاوی هرناندز درآستانه نخستین ال‌کلاسیکو سال 2012 که قراراست چهارشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شود گفت که تیمش فقط برای پیروزی و ارائه یک بازی هجومی پا به میدان می گذارد.
 وی افزود: پیش‌بینی کردن را دوست ندارم و نمی‌خواهم در مورد نتیجه‌ این بازی صحبت کنم، اما باید بگویم که ما فقط برای پیروزی و ارائه بازی هجومی به سانتیاگو برنابئو می رویم. این دیدار هم همچون دیگر دیدارها است و استثنایی نیست. ما فقط باید همچون سال‌های اخیر با شجاعت بازی کنیم و همان بازی همیشگی خود را بدون توجه به نام حریف و تماشاگرانش به نمایش بگذاریم. ورزشگاه تاریخی سانتیاگو برنابئو انگیزه‌ای بزرگ برای پیروزی ما است.
 وی درباره لیونل مسی ستاره آرژانتینی تیمش که اخیرا برای سومین بار متوالی توپ طلای فوتبال جهان را به دست آورد، گفت: ما دیدارهای ال‌کلاسیکو به ویژه‌ لیونل مسی را دوست داریم، او همواره در سانتیاگو برنابئو خوش می‌درخشد و گل‌های زیادی برای ما به ثمر می‌رساند. امیدوارم در این دیدار هم در اوج باشد.
 ژاوی با بیان این که پیروزی پنج بر صفر سال گذشته را هیچ گاه فراموش نمی‌کند، گفت: آن دیدار بیانگر برتری بارسا بر رئال بود، هیچ گاه آن دیدار از ذهنم فراموش نمی‌شود. رئال امسال با رئال فصل گذشته فرق دارد، اما امیدوارم که ما بتوانیم صدر جدول را از آن‌ها پس بگیریم.
هافبک ملی‌پوش بارسلونا درباره تصمیمات داوری در این فصل گفت: امسال تصمیمات داوری به نفع ما نبوده است، اما با این وجود نمی توانیم اعتراض و شکایتی داشته باشیم، چرا که در عوض تصمیمات داوری در فصل گذشته به نفع ما بود.
 ژاوی در پایان به ستایش از سرخیو بوسکتس پرداخت و گفت: به نظرم عادلانه نبود که بوسکتس در تیم منتخب فیفا در سال 2011 قرار نگیرد، او بازیکن استثنایی است.

نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 دی 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ