تبلیغات
اخبار ورزشی - مانچینی:فقط‌بارسلونامیتواندباکمبودبازیکن‌کناربیاید
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

روبرتو مانچینی مربی ایتالیایی منچسترسیتی در صحبتهایی اعلام کرد که تنها تیم دنیا که می تواند با لیست بلند بالای مصدومانی که منچسترسیتی پیش رو دارد،کنار بیاید، بارسلوناست.

داوید سیلوا و وینسنت کمپانی در دیدار رفت مرحله نیمه نهایی لیگ کاپ انگلیس مقابل لیورپول غایب بودند و کولو و یایا توره هم برای حضور در رقابتهای جام ملتهای آفریقا به این قاره سفر کرده اند. ماریو بالوتلی از ناحیه قوزک پا مصدوم است و کارلوس ته وز هم در آرژانتین به سر می برد.


 هنوز مشخص نیست که آیا داوید سیلوا می تواند دردیدار 2شنبه شب تیمش مقابل ویگان به میدان برود یاخیر و مانچینی معتقد است که کمبود بازیکنان آماده در دسترس او، کار را برایش سخت می کند.
 
 مانچو در پاسخ به این سوال که آیا تیمی می تواند با غیبت این همه بازیکن کلیدی اش کنار بیاید یا نه، گفت: « شاید بارسلونا بتواند ولی منچسترسیتی نمی تواند .در طول 4 یا 5 سال آتی شاید منچسترسیتی هم بتواند ولی الان نمی توانیم.»
 مربی ایتالیایی سیتی ادامه داد:« یک ماه پیش وقتی گفتم که ماه های دسامبر و ژانویه می تواند ماه های حساس و سرنوشت سازی باشد، به این خاطر بود که من فوتبال را می شناسم. هر سال و در هر تیم، یک دوره سخت را داری. در حال حاضر ما تیم قدرتمندی نیستیم و بازیکنان مهم مان را از دست داده ایم. پس کار سختی پیش روی ماست.»
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 27 دی 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ