تبلیغات
اخبار ورزشی - انتقاد سرمربیان لیگ برتر از اتحادیه فوتبال انگلیس
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان
سرمربی تیم استوک هم در انتقاد از اتحادیه فوتبال انگلیس به هری ردنپ سرمربی تاتنهام و کنی دالگلیش سرمربی لیورپول پیوست. 
ردنپ اتحادیه فوتبال انگلیس را به در پیش گرفتن '' استاندارد دو گانه'' متهم کرد و گفت: واقعیت این است که رونی به خاطر رفتار خشن باید سه جلسه محرومیت را تحمل کند ولی وقتی اتحادیه فوتبال انگلیس برای او درخواست تجدیدنظر می کند باید پاسخگو تقاضاهای مشابه درآینده نیز باشد.

سرمربی تاتنهام که به عنوان گزینه احتمالی جانشینی فابیو کاپلو مطرح است ، افزود: این در حالی است که درخواست بسیاری از باشگاه ها برای موارد مشابه در اتحادیه فوتبال انگلیس بایگانی شده است.

طبق حکم یوفا، رونی از حضور در سه دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی جام ملت های اروپا محروم بود ولی با درخواست تجدید نظر اتحادیه فوتبال انگلیس این محرومیت به دو جلسه کاهش یافت.

به این ترتیب رونی می تواند در آخرین دیدار تیم ملی انگلیس در مرحله گروهی که برابر دانمارک خواهد بود به میدان برود.

دالگلیش هم معتقد است درخواست اتحادیه فوتبال انگلیس برای کاهش محرومیت رونی ''یک نمونه بد'' برای همه تیم ها و بازیکنان است.

''تونی پالیس'' سرمربی استوک سیتی نیز گفت: من کاملا با صحبت های دالگلیش موافقم. مسلم است که رونی از پشت به بازیکن تیم حریف تکلی خشن زده است که کاری جوانمردانه نبود.

وی خاطرنشان کرد که هدف از انتقادهای دالگلیش نشان دادن تبعیض هایی است که در موارد مشابه در فوتبال انگلیس صورت می گیرد.

اتحادیه فوتبال انگلیس در پاسخ به این انتقادها گفته است که مقررات کمیته انضباطی یوفا متفاوت با مقررات ملی و بازی های کشورها است ولی برخی از سر مربیان مطرح فوتبال در انگلیس چنین عقیده ای ندارند.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ