تبلیغات
اخبار ورزشی - كاسیاس:بدشانسی آوردیم امانباید بهانه بیاوریم
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان
ایکر کاسیاس دروزاه بان تیم فوتبال رئال مادرید بعد از شکست این تیم مقابل بارسلونا در آخرین ال کلاسیکو سال 2011 گفت: بدشانسی آوردیم اما نباید بهانه بیاوریم.
به گزارش منابع خبری، رئال مادرید در این دیدار که بامداد یکشنبه در ورزشگاه سانتیاگو برنابئو برگزار شد، 3 بر 1 شکست خورد اما کاسیاس می گوید نباید هیچ انتقادی از بازیکنان شود.

وی که معتقد است رئالی ها باید این شکست را جبران کنند، گفت: نتوانستیم بازی همیشگی خود را به نمایش بگذاریم و بدشانسی آوردیم.

رئال مادرید دیشب در میان تشویق هوادارانش شروع فوق العاده ای را تجربه کرد و ''کریم بنزما'' با استفاده از اشتباه ''ویکتور والدس'' دروازه بان بارسلونا در ثانیه های ابتدایی گل نخست را به ثمر رساند.

اما در ادامه بارسلونا که نمی خواست این بازی را ببازد به حملات خود افزود و گل تساوی در دقیقه 30 بازی توسط آلکس سانچر به ثمر رسید تا نیمه اول این بازی با تساوی یک بر یک به پایان برسد.

بارسلونا با آغاز نیمه دوم بازی و در دقیقه 52 توسط ژاوی هرناندز به گل دوم رسید. گل سوم آنها نیز در دقیقه 65 بازی توسط فابریگاس به ثمر رسید.

کاسیاس افزود: گل دوم بارسلونا تا حدی روی ما اثر گذاشت اما هنوز 30 بازی دیگر باقی مانده است و نباید خودمان را به خاطر این شکست آزار بدهیم. البته به خاطر باخت در برنابئو ناراحت هستیم.

این بازیکن همچنین از ''کریستیانو رونالدو'' حمایت کرد که درست قبل از گل سوم بارسلونا، یک فرصت مسلم گلزنی را از دست داد.

کاسیاس تصدیق کرد: ما بدشانسی آوردیم اما نباید بهانه بیاوریم. اگر انتقادی هم هست باید از همه ما شود. از هم اکنون باید به بازی های آینده فکر کنیم.

رئال مادرید پس از شکست در ال کلاسیکو در صدر جدول لالیگا با بارسلونا هم امتیاز شد گرچه یک بازی کمتر انجام داده است.

نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ