تبلیغات
اخبار ورزشی - گواردیولا: برگ برنده من فقط مسی نیست
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان
سرمربی تیم فوتبال بارسلونا اسپانیا پس از پیروزی مردانش در برنابئو برابر رئال مادرید گفت: برگ برنده من فقط مسی نیست، من به تمام بازیکنان خود افتخار می‌کنم.
به نقل از آس اسپانیا، جوزپه گواردیولا در نشست خبری پس از بازی تیمش مقابل رئال مادرید ضمن تبریک به لالیگا و خانواده بزرگ فوتبال جهان به خاطر داشتن ال‌کلاسیکودربی گفت: بازی بسیار زیبایی بود و در جایگاه سرمربی بارسلونا از بازی هر دو تیم بارسا و مادرید لذت بردم.

وی افزود: فکر نمی‌کنم مادرید به خاطر این شکست دچار بحران شود، ریتم بازی رئال مادرید ستودنی بود اما ما خیلی بهتر بازی کردیم و مستحق پیروزی بودیم، گل زودهنگام رئال مادرید تا حدودی ما را نگران کرد و کادر فنی وارد شور جدی شد، این یک شوک سنگین بود اما خوشبختانه بازیکنانم خیلی زود به شرایط ایده‌آل خود بازگشتند.

وی ادامه داد: در ۱۵ دقیقه ابتدایی بازی تنها قادر بودیم رئال مادرید را کنترل کنیم و مراقب مهاجمینش باشیم اما تعادل به مرور در میدان حاکم شد و بارسلونا کنترل میانه میدان را در اختیار خود گرفت.
گواردیولا درباره اشتباهات متعدد والدس گفت: قبول ندارم که او اشتباهات زیادی داشت، تنها در صحنه گل دریافتی دچار مشکل شد و البته این در جریان الکلاسیکودربی قابل چشم پوشی است، والدس دروازه‌بان کوچکی نیست و همچنان به او و اهدافش احترام می گذارم.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ