تبلیغات
اخبار ورزشی - مورینیو: این نتیجه عادلانه بود
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان
سرمربی تیم فوتبال رئال مادرید پس از شکست تیمش مقابل بارسلونا گفت: اگر سویا را ببریم، در آستانه سال نو میلادی صدرنشین می‌شویم.
به نقل از آس اسپانیا، خوزه مورینیو بازی مردانش را بسیار پراشتباه توصیف و تصریح کرد: به هر حال تیمی که بهتر بود به پیروزی رسید، ما از موقعیت‌های خود استفاده مناسب نکردیم و حریف بهتر بود.
مورینیو ادامه داد: خطایی که مسی انجام داد و اعتراضات عجیبی که به داور داشت با چیزی غیر از کارت قرمز پاسخ نمی‌گرفت اما داور مسابقه به صورت بسیار واضحی از نام مسی و شرایط بازی ترسید.

مورینیو که پیش از این قول داده بود درباره داوری سخن نگوید، افزود: در بسیاری از صحنه‌ها معترض بودم چرا که باورم نمی‌شود داوران بازی اینگونه به ضرر ما سوت بزنند. نمی‌خواهم بهانه تراشی کنم و اعتراف می‌کنم که نتیجه بازی ناعادلانه نیست اما داور بازی در حد ال‌کلاسیکودربی نبود.
مورینیو در خصوص بازی اوزیل گفت: مشکلاتی بین من و او وجود داشت، ما در خانه بازی می‌کردیم و می‌خواستیم هر طور شده به پیروزی برسیم، من نیز باید از همه داشته‌ها استفاده می‌کردم و این درست نیست که به خاطر مسائلی که پیش آمده بود هواداران رئال مادرید را از تماشای درخشش اوزیل محروم کنم.

رئال مادرید با نتیجه ۳ بر یک از بارسلونا شکست خورد تا صدر جدول را موقتا و با توجه به یک بازی بیشتر بارسلونا به این تیم واگذار کند.

مورینیو در این خصوص نیز گفت: اگر سویا را شکست دهیم در پایان سال ۲۰۱۱ صدرنشین لالیگا خواهیم بود و این هدیه‌ای است از طرف من و بازیکنانم به هواداران!
مورینیو درباره صحبتی که با تیتو ولانووا داشت گفت: اتفاق خاصی رخ نداد، به هر حال او از دست من دلخور بود، من جلو رفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم، به او گفتم که امیدوارم سلامت باشی و مشکلی برایت پیش نیاید.
نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ