تبلیغات
اخبار ورزشی - پاری سن ژرمن به دنبال جذب کارلوس ته‌وز
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان
میلان اصلی ترین مشتری کارلوس ته‌وز محسوب می شود اما به نظر می رسد پاری سن ژرمن هم برای جذب این بازیکن دست به کار شده است.
به نوشته رسانه های فرانسوی باشگاه پاری سن ژرمن برای جذب کارلوس ته‌وز مهاجم آرژانتینی منچسترسیتی دست به کار شده است.

گفته می شود ژان کلود بلان مدیر اجرایی این باشگاه برای ملاقات با کیا جورابچیان مدیر برنامه های ته‌وز به میلان سفر کرده و جلسه ای هم با این شخصیت ایرانی الاصل داشته است.

شیخ الطانی رئیس باشگاه پاری سن ژرمن که رابطه خوبی با شیخ منصور پسر عمویش و مالک باشگاه منچسترسیتی دارد یکی از علاقمندان ته‌وز است و این رابطه فامیلی ممکن است این انتقال را تسهیل کند.

در چند هفته اخیر میلان به عنوان مشتری اصلی ته‌وز معرفی شده و قصد دارد این مهاجم 27 ساله را به صورت قرضی به خدمت بگیرد و در پایان فصل در صورت توافق او را با رقم 22 میلیون یورو به صورت دائمی جذب کند.

مهاجم اسبق یونایتد و مدیربرنامه هایش اولویت را به میلان داده اند اما مسئولان سیتی ترجیح می دهند پیشنهاد 30 میلیون یورویی پاری سن ژرمن را قبول کنند.

این در حالی است که به نوشته روزنامه دیلی میل یوونتوس صدر نشین فعلی سری آ نیز یکی از مشتریان ته‌وز محسوب می شود و برای رقابت با میلان پیشنهادی 23 میلیون یورویی برای جذب این بازیکن در نظر گرفته است.نوشته شده در تاریخ یکشنبه 20 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ