تبلیغات
اخبار ورزشی - غیبت روبن و كروس در دیدار مقابل منچسترسیتی
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

آرین روبن و تونی کروس دو بازیکن بایرن‌ مونیخ به دلیل ابتلا به آنفلوانزا در دیدار این تیم مقابل منچسترسیتی در لیگ قهرمانان اروپا غایب خواهند بود.
آرین روبن اخیرا با رهایی از بند مصدومیت در دیدار بایرن‌ مونیخ مقابل وردربرمن به عنوان بازیکن جایگزین به میدان رفته بود و دو بار موفق به گل‌ زنی شده بود به همین دلیل انتظار می‌رفت این بازیکن در دیدار مقابل منچسترسیتی از ابتدای مسابقه حضور داشته باشد.

همچنین تونی کروس بازیکن 21 ساله بایرن‌ مونیخ نیز که در دیدار مقابل وردربرمن 90 دقیقه در زمین بازی حضور داشت از دیگر بازیکنانی بود که انتظار می‌رفت این تیم را در مسابقه مقابل منچسترسیتی همراهی کند.


با این حال، پزشک بایرن‌ مونیخ اعلام کرد که این دو بازیکن به آنفلوانزا مبتلا شده‌اند و نمی‌توانند همراه تیم به انگلیس سفر کنند. در حال حاضر بایرن‌ مونیخ با 13 امتیاز صعود خود را به عنوان تیم اول گروه A به مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا قطعی کرده است.

در این گروه ناپولی با هشت و منچسترسیتی با هفت امتیاز برای کسب سهمیه دوم مبارزه می‌کنند. ناپولی باید در بازی آخر خود به مصاف ویا رئالی برود که همه بازی‌های خود را واگذار کرده است.


 
نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ