تبلیغات
اخبار ورزشی - چلسی یکی از بهترین تیم های جهان است
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

مهاجم گلزن والنسیا از پیروزی این هفته تیمش مقابل اسپانیول خوشحال است و اکنون به دیدار لیگ قهرمانان مقابل چلسی در استمفورد بریج فکر می کند

روبرتو سولدادو مهاجم والنسیا از پیروزی دو بر یک این تیم در دیدار این هفته مقابل اسپانیول خوشحال است و امیدوار است دیدار سه شنبه شب لیگ قهرمانان مقابل چلسی نیز با پیروزی تیمش همراه باشد.

سولدادو که در دقایق پایانی بازی گل پیروزی بخش تیمش مقابل اسپانیول را به ثمر رساند معتقد است این پیروزی روحیه تیمش را برای جدال مقابل چلسی افزایش داده است.
او در گفتگو با روزنامه ال موندو می گوید:" ما در چند هفته اخیر نتایج بسیار خوبی کسب کرده ایم و این روحیه تیم را برای بازی مقابل چلسی بسیار بالا برده است. امیدوار این روند را در دیدار مقابل چلسی هم ادامه دهیم."

"چلسی یکی از بهترین تیم های حال حاضر جهان است. آنها در دیدار شنبه خود مقابل نیوکاسل با نتیجه سه بر صفر به پیروزی رسیده اند، بنابراین بازی سختی در پیش خواهیم داشت."
والنسیا هم اکنون در رده سوم گروه خود در لیگ قهرمانان قرار دارد و با یک تساوی و یا پیروزی می تواند به دور بعدی راه پیدا کند.نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ