تبلیغات
اخبار ورزشی - خورخه مسی: لیونل در نوکمپ خواهد ماند
اخبار ورزشی
با فوتبال بهترین و جذاب ترین ورزش در جهان

پدرلیونل مسی در صحبتهایی درمورد آینده پسرش صحبت کرده است.

خورخه مسی، پدر لیونل مسی در روزهای آتی از آرژانتین به بارسلونا سفر خواهد کرد. او در همان هفته برگزاری ال کلاسیکو در اسپانیا خواهد بود و بعد از آن همراه با کاروان بارسلونا به ژاپن خواهد رفت تا در رقابتهای جام جهانی باشگاه ها، کاتالونیایی ها را همراهی کند. پدر ستاره شماره 10 بارسلونا می خواهد در کنار پسرش باشد.

پدر مسی پنجشنبه شب و از طریق تلفن با کادنا کوپه گفت و گویی را انجام داد و از برنامه هایش گفت:« می خواهم در برنابئو حضور داشته باشم.»
این چیز عجیبی نیست. پدر مسی برای تماشای درخشش پسرش به برنابئو می آید. مسی در هر 5 حضور اخیرش در ورزشگاه تیم مادریدی به گل رسیده است.

اکنون رئال با 3 امتیاز برتری نسبت به بارسا در صدر جدول لالیگا قرار دارد ولی این تاثیری در روحیه بازیکنان بارسا نداشته است. البته این نظر پدر مسی است. خورخه مسی درادامه صحبتهایش دراین باره گفت:« لطفا این طور نگوئید. ما باانگیزه های فراوانی به برنابئو می رویم.هنوز زمان زیادی تا پایان رقابتهای لالیگا باقی است.راه زیادی برای طی کردن پیش روی ماست. از همین رو ، هیچ چیز مشخص و قطعی نمی شود. این نظر شخصی من است ولی بازیکنان هم باید همین طور فکر کنند.»

پدرمسی درادامه صحبتهایش با اشاره به درخشش های اخیر پسرش، به این نکته اشاره کرد که عملکرد خوب مسی به بازی خوب سایر هم تیمی هایش و مربی تیم بستگی دارد و به اهمیت مربی بارسا در رشد و پرورش بازیکنی مثل مسی اشاره کرد و گفت:« من نمی توانم بارسلونارا بدون مسی و یا گواردیولا تصور کنم؛ چون از زمانی که پپ به بارسا آمده این تیم موفقیتهای فراوانی کسب کرده. این روزها غیرممکن است که به اسم دیگری فکر کنیم. پپ همان کسی بود که باید مربی این تیم می شد و به بهترین نحو ممکن از پس مسئولیتهایش برمی آید.»

خورخه مسی معتقد است که آینده پسرش در نوکمپ خواهد بود:« لیونل این رابارها و بارها گفته و من هم از این بابت اطمینان دارم؛ چون ما خیلی وقتها با هم دراین باره صحبت می کنیم.ایده لیونل این است که فوتبالش را در بارسلونا به پایان ببرد.البته می دانم که زندگی مثل سیبی سات که روی هوا می اندازیم. این سیب هزار تا چرخ می زند و هیچ کسی نمی داند که چه رخ خواهد داد. ولی مسی می خواهد برای همیشه در بارسلونا بماند.»

پدر ستاره شماره 10 بارسلونا درمورد عملکرد کنونی بارسلونا و بازی خوب هم تیمی های لئو گفت:« آمار و ارقام ثبت شده توسط بارسلونا فوق العاده است. ولی این بارسلونا موقعیتهای خوبی برای به ثمر رساندن این تعداد گل خلق می کند. بارسلونا تیمی است که برای رقم زدن سرنوشت هر بازی ابزارهای لازم را دارد.»

خورخه مسی معتقد است که علاوه بر پسرش، چابی و اینیستا هم شایستگی کسب توپ طلا را دارند:« توپ طلا جایزه زیبایی است. کسب این جایزه برای کارنامه ورزشی هر بازیکنی مهم است و کسب سه توپ طلای متوالی برای هیچ کس کار آسانی نخواهد بود. ولی اگر توپ طلا به مسی نرسد، ترجیح می دهد که این جایزه مال یکی دیگر از بازیکنان بارسلونا شود. چابی می تواند یکی از نامزدهای مد نظر من باشد و اینیستا هم همین طور.»نوشته شده در تاریخ سه شنبه 15 آذر 1390 توسط amir reza heydari

قالب وبلاگ